Co napsali o nás Tuhý šampon na vlasy s argonovým olejem

Co napsali o nás

Tuhý šampon na vlasy s argonovým olejem

Tuhý šampon na vlasy s argonovým olejem

Sice to s kosmetikou vůbec nesouvisí, ale kdykoli mi očko padne na krabku od šamponu a nápis „kruti šampon za kosu“ (= tuhý šampon na vlasy), vzpomenu si, že už jsem dlouho neotevřela učebnici chorvatštiny.

Ale když já se ne a ne přinutit našrotit ty suchopárné odstavce bez souvislostí! Jsem zjistila, že úplně nejlíp se mi učí, když si potřebné věty a slova přečtu v mobilu těsně předtím, než něco potřebuju a použiju je rovnou „v terénu„.

Sice trochu adrenalinový způsob, jak si něco našlapat do hlavy, ale opravdu to funguje! Navíc když někdo zjistí (klidně i v obchodě!), že se snažíte dorozumět jeho jazykem a moc nevládnete gramatikou, snaží se vám pomoct a opravit vás. Což je moc fajn :-)

Zpátky k šamponu! Když jsem ho poprvé rozbalila, vůbec jsem si nebyla jistá, jestli mám to srdce ho namočit. Hodil by se spíš k vystavení na poličku jako roztomilá dekorace, jak je krásný! Blankytně modrý, poloprůhledný kousek na provázku, který má na sobě vytlačené podobné značky, jako penízka pro štěstí, co nosím v peněžence.

Vůně je neutrální a i kdybych šampon šňupla celý, nejsem schopná říct, jestli nějak voní. Podle mě ne. Je to stejné, jako kdybyste se snažili přivonět k čisté skleničce. Nic. Ništa. Niente. Nothing.

U provázku jsem se chvilku rozhodovala, jestli mě během použití víc rozčiluje, baví, nebo je super praktický. A teprve poté, co jsem si do koupelny pořídila spešl šamponový háček, jsem se rozhodla pro poslední možnost. Díky tomu, že šampon pověsíte, se v mýdlence nerozmočí a neoslizne. A to se hodí.

Tuhý šampon na vlasy s argonovým olejem

Při prvním mytí mi šampon pěnil minimálně. Vlásky šamponuju vždycky dvakrát, tudíž mě absence pěny nevzrušuje, poněvadž vím, že při druhém mytí už budu mít na hlavě pěnovou čepku. A taky že jo. Šampon napodruhé bublinkuje jak blázen a dělá mi hutnou a bohatou pěnu, díky čemuž mám vždycky dojem, že je mytí důkladnější.

Oplachování probíhá na pohodu, vlasy nejsou pocuchané, těžké, ani drsné. Přesto potřebuju použít i kondicionér, protože se mi vlasy jen s šamponem zdají „rozvrkočené“ a divoké, či co. Nejsem si jistá, jak to vystihnout. Kondicionér používám v 99% případů a jen zcela výjimečně ho vynechám – a to spíš jen proto, že mi dojdou zásoby, než že bych ho nepotřebovala.

Co mě po vyfénování trochu zarazilo, tak že byly vlasy hrubší a ztěžklé. Jako kdybych je něčím natužila. Nic výrazného, ale ten pocit tu byl. Dost mi to připomnělo tuhý šampon od Sagrada Natura. Na rozdíl do něj mi ale La petite lavande vlasy nezamastil, tudíž v pohodě vydržím tři dny do dalšího mytí a nemám následující ráno nutkání kštici znovu mýt.

Kdybych měla šampon celkově zhodnotit? Asi bych proti němu nic neměla – funguje mi dobře a dělá, co má. Navíc je zajímavý.

Ale trošku u něj postrádám ono „něco“ [lusk prsty], díky čemu bych z něj padla na zadek a měla neodbytnou potřebu si jej pořídit znovu. Je to ten typ, který jsem ráda vyzkoušela a objevila, ale příště budu zase zkoumat něco dalšího :o)

Odkazy do e-shopu La petite Lavande:
La petite lavande – Tuhý šampon na vlasy s arganovým olejem

Napsala: Bebe do rubriky: La petite lavande,

1Komentováno

Okomentovat