Co napsali o Nás Šampon na vlasy Kopřiva

Co napsali o Nás Šampon na vlasy Kopřiva

La petite lavande – tekutý kopřivový šampon


A tím dalším případem může být klidně kopřivový šampon! Tady už jde o věc, která ve mně emoce vzbudila a klidně

bych si koupila další lahvičku, protože šampon je moc fajn, voňavý, silně funkční a jsme si vzájemně tuze sympatičtí! :-D

Šampon na vlasy Kopřiva

Ještě než jsem láhev poprvé otevřela, byla jsem zvědavá, jestli bude vonět podobně, jako kopřivový šampon z dětství, který nejspíš potkala většina z vás. Už letmé přivonění mě ale důrazně vyvedlo z omylu a já překvapeně zapátrala na etiketě, jestli jsem se náhodou nespletla a nevybrala úplně jiný typ!

Toto přeci není kopřiva ani z rychlíku! Snažila jsem se pátrat v soupisce složení a pak jsem na to kápla! Čajovník! To je to, co cítím! Věc, která přebije vonné složky v kosmetice a neutajíte ji, ani kdybyste s ní kolem flašky jen proběhli! Čistou kopřivu tedy nečekejte.

Výsledek je ale příjemný a máte z něj dojem, že jakmile si umyjete hlavu, odlehčí se vám nejen vlasy, ale i myšlenky.

Šampon na vlasy Kopřiva

Předem upozorňuju, že šampon je hodně řídký a je nutné ho dávkovat opatrně. Naštěstí tomu pomůže úzké hrdlo lahvičky, díky kterému si omylem nevykydnete půl obsahu do dlaně. Ale stejně. Hustější šampon by mi vyhovoval o facku víc.

Pěnění? V e-shopu píšou, že by mělo být menší až o 80% oproti běžným šamponům. Mně se ale nezdá. Šampon mi pění dost (hlavně při druhém mytí) a neřekla bych, že je míň bublinkatý, než ostatní.

Jasně, oproti drogerkovým Schauma kouskům, které vám vyrobí i z mikro kapky kýbl bublin, je to rozdíl. Ale ve srovnání s jinými přírodními šampony se La petite lavande neliší a pro mou maličkost dělá pěny dost.

Co mě příjemně šokovalo, tak oplachování. Měla jsem během něj pocit, že mi někdo smývá z hlavy nejen nečistoty, ale i starosti! Šampon tak úžasně odlehčuje vlasy! Ne, že by po něm byly přehnaně rozlétané, nebo extrémně jemné a neupravitelné. To ne. Jsou jakési lehké, vzdušné a na omak fantasticky hebké.

Strašně mě to baví a kdybych mohla, stojím pod sprchou půl dne a furt dokola oplachuju šampon! :-)

Příjemný pocit se opakuje i během fénování. Žádný svědivý, zamaštěný, ani ztěžklý pocit. Jen lehké, jemně provoněné a vzdušné vlásky. Mooooc pěkné!

Na konec mě napadá ještě jeden tip, který jsem si musela objevit postupně. Jelikož je šampon řídký, má člověk tendenci ho dávat do vlasů moc. Nenechte se ale oblbnout a s množstvím šetřete!

Ne kvůli tomu, že by vám šampon udělal ve vlasech neplechu – to právě vůbec. Ale je zbytečné ho tak rychle spotřebovávat, když vám stejnou službu udělá i menší množství. Však vyzkoušejte a uvidíte, že nekecám do větru.

Už jste vlasovou péči od chorvatské značky La petite lavande zkoušeli? A vadí vám, když přírodní šampon míň pění? A který šampon používáte raději – tuhý, nebo tekutý? :-)

Odkazy do e-shopu La petite Lavande:

https://www.lapetitelavande.cz/pece-o-vlasy/300-sampon-na-vlasy-kopriva.html 

Okomentovat