Aloe vera mýdlo 3 v 1

150,00 Kč

150g

Aloe vera mýdlo 3 v 1 hydratuje, zklidňuje a hýčká pokožku. Nechte se hýčkat během sprchování či koupele. Aloa vera se vyznačuje protizánětlivým, zklidňujícím a vysoce regeneračním účinkem, působí také jako přírodní zvlhčovač.

zobrazit detail produktu
Natura Není testováno na zvířátkách Testováno dermatologicky Vyrobeno s láskou
Počet
Skladem

Osvěžující Aloe vera mýdlo 3 v 1 s přidaným čajovníkem hydratuje, čistí a zklidňuje pokožku. Zachovává přirozenou vlhkost pokožky a nevysušuje ji.

Čajovník má antiseptické a antibakteriální vlastnosti, takže mýdlo v této kombinaci je vynikající k léčbě akné. Aloe vera je velmi účinné na kůži,

pomáhá při popáleninách, alergických vyrážkách, ranách, akné, ekzémech atd. Obsahuje asi 240 nutričních a léčivých látek.

Aloa vera je jeden z nejlepších přírodních léčitelů pro všechny kožní potíže. Mýdlo 3 v 1 je uzpůsobeno pro péči o vlasy,

které chrání a posiluje, vyživuje roztřepené konečky a vyživuje pokožku hlavy.

Použití: určeno pro každodenní použití. Vyhněte se oblasti očí. 

100% přírodní bez chemických látek. Neobsahuje  uměly barvy, silikony, parfémy. Ruční výroba. Netestováno na zvířatech.

____________________

Refreshing aloe vera soap with the addition of tea tree hydrates, purifies and soothes the skin. 
Preserves the natural moisture of the skin and doesn't dries it.

Tea tree oil has antiseptic and antibacterial properties, so the soap in this combination is an excellent treatment for acne prone skin.

Aloe vera is very effective on the skin, helps with burns, allergic rashes, wounds, acne, eczema, etc., destroys viruses, bacteria, fungi and parasites, reduces inflammation and swelling ...

Aloe vera contains about 240 nutritional and medicinal ingredients: vitamins A, B1, B2, B3 B6, B9, B12, C, E, folic acid, minerals, calcium, and potassium, magnesium, iron, amino acids, enzymes, saponins, etc.

The plant is a miracle when it comes to skin care: heals wounds and abrasions, insect bites, allergic rash, dermatitis, fungus, extremely dry skin, acne, burns, etc. 

Soap is adapted to be used for hair care that protects and strengthens, nourishes split ends and nourishes the scalp.


Mani Lotus with Tibetan prayer

Parametry

Složení surovin (INCI)
Sodium palminate, Sodium castorate, Sodium cocoate, Glycerin, Sucrose, Sorbitol, Aqua, Coco glucoside,Aloe Vera Callus Extract, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil