Micelární voda z růží

229,00 Kč

200 ml

Micelární voda z růží je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště

pak pro citlivou. Pleťová voda z růží čistí, tonizuje a posiluje.

zobrazit detail produktu
Natura Není testováno na zvířátkách Testováno dermatologicky Vyrobeno s láskou
Počet
Skladem

Růžová minerální voda na obličej slouží k péči o zralou, dehydratovanou a unavenou plet. Je to vynikající micelární voda a jako taková je vhodná pro všechny typy pleti, které chybí vlhkost.

Tento produkt je obohacen o bylinný glycerin, který zvyšuje vlhkost / vyživující a vynikající tonikum jako samostatný proti vráskám nebo pro čištění drobných nečistot na obličeji. Má příjemnou květinovou vůni.

Bylinný glycerin je přírodní změkčovač kůže. Vzhledem k tomu, že má schopnost přilákat vodu nebo vlhkost, což umožňuje udržovat požadovanou úroveň hydratace. Glycerin urychluje proces hojení kůže, snižuje tvorbu modřin, skvrn a pomáhá regenerovat tkáně a buňky.

____________________

Roses flower water used to care for mature, dehydrated and tired skin. It is an excellent moisturizer and as such is useful for all skin types that lack moisture. 

To use roses flower water do not even have to have a reason. However you use it, you will not go wrong, nor have any side effects.

This product is enriched with herbal glycerine which increased moisture / nourishing and excellent tonic as a stand-alone anti-wrinkle or for cleaning of small debris on the face. It has a pleasant floral aroma. 

Herbal glycerin is a natural skin softener. Since it has the property to attract water, or moisture, glycerin skin with oxygen and which enables it to maintain the required level of hydration. Glycerin accelerates the healing process of the skin, reduces bruises, blemishes and helps tissues and cells to regenerate.

Parametry

Složení surovin (INCI)
Rosa Damascena Flower Water, Rosa Canina Fruit oil, Tocopheryl acetate, Cetearyl Alcohol (and) Sodium Cetearyl Sulfate; Potassium sorbate FCC